Ebook: Scenár na chudnutie

Scenár na chudnutieTúto knihu som napísal a dávam zadarmo pre každého, koho môže potešiť. Nájdete v nej stručný a rýchly návod na chudnutie. Vyskúšajte si ho a overíte si, že chudnúť sa dá aj bez bláznivých diét, hladovania a platenia za drahé výživové doplnky podivných firiem.

Stiahnite si verziu knihy pre počítače a tlač

Príloha je samostatný hárok na vytlačenie. Ak chcete knihu stiahnuť k sebe, pomocou pravého tlačítla zvoľte uložiť odkaz ako. Alebo ak sa vám otvorí kniha v prehliadači, v menu nájdite možnosť uložiť stránku ako. V obidvoch prípadoch tak uložíte knihu do svojho počítača.

Stiahnite si verziu knihy pre čítačky a mobily

Čo v knihe nájdete

Je to ebook. Má 60 strán a popisujem v nej princíp chudnutia pomocou zmeny životného štýlu. Vaše úlohy budú: jesť 5 krát denne, ku každému jedlu zeleninu. Dodržiavať pitný režim. Denne ísť na prechádzku a dostatočne spať. Po splnení týchto podmienok budete chudnúť. Kniha Scenár na chudnutie vychádza z môjho obľúbeného 10 dňového kurzu na chudnutie. Odporúčam vám, prihláste sa naň, bude vám pripomínať úmysel. Je zadarmo. Prihláste sa na 10 denný e-mailový kurz chudnutia. Je tiež zadarmo.

Všetky knihy Mira Veselého
  1. Ako som schudol 35 kíl
  2. Jedálniček na chudnutie
  3. Ako schudnúť rýchlo
  4. Rýchlokurz chudnutia
  5. Ako dosiahnúť úspech
  6. CD Ako schudnúť
39,90 €
Kúpiť

Balík všetkých kníh

alebo si vyberte jednu z týchto kníh...
Kniha
Ako som schudol 35 kíl
15,90 €
Kúpiť
Kniha
Jedálniček na chudnutie
15,90 €
Kúpiť
Kniha
Ako dosiahnúť úspech
15,90 €
Kúpiť