E-mailový kurz úspechu

Prihláste sa a odoberajte praktické tipy a triky, ako si vylepšovať život, vzťahy s ľuďmi. Možno vás tento kurz privedie k novým nápadom, ako na to.

E-mailová adresa:

V každom e-maile je aj linka pre odhlásenie z kurzu jediným kliknutím.

Ak sa prihlásite, nasledujúcich 7 dní vám budem posielať e-mailom rôzne tipy a odporúčania. Každý deň jeden e-mail. Budú to kratšie texty a rady, dlhé asi tak, ako táto stránka, ktorú práve teraz čítate. Každý deň tak dostanete nejakú inšpiratívnu tému na zamyslenie a úlohu, čo by sa vám mohlo hodiť premyslieť, alebo naplánovať.

Pre koho je kurz úspechu vhodný?

Pre každého, kto chce riadiť svoj život. Častým problémom totiž je, že v priebehu času upadneme do stereotypu. Práca, rodina, spánok a dookola. Postupne zistíte, že vlastne väčšinu času plníte úlohy, ktoré vás nebavia a váš život nemá žiaden smer. Potom stojí za to na chvíľu sa zamyslieť a začať sa postupne zbavovať záťaže, ktorú na ceste nepotrebujete.

Pre koho je kurz úspechu NIE JE vhodný?

Tí, čo majú princípy úspechu zvládnuté a riadia sa nimi sa v kurze nedozvedia nič nové. Ale ako to už poznáme, na kurzy, semináre prichádzajú najmä tí, ktorí ich nepotrebujú, pretože už úspešní sú… Tí, čo by sa mohli niečo užitočné dozvedieť na to nemajú čas. Sledujú televízor.

Stručne o tom, ako kurz bude prebiehať

Budem vám zasielať e-maily. V každom bude spracovaná nejaká téma, ktorá stojí za to, aby ste sa nad ňou zamysleli, alebo aby ste sa jej neskôr venovali podrobnejšie. Okrem toho bude na konci každého e-mailu pribalená nejaká úloha. Niečo premyslieť, zodpovedať, zariadiť. Tieto úlohy vám môžu pomôcť zamyslieť sa nad tým, či nie je možné váš život nastaviť efektívnejšie.

Kurz úspechu nebude o peniazoch a bohatstve

Peniaze sú veľmi dôležité. Ich množstvo môže byť aj meradlom niektorých druhov úspechu. My sa budeme venovať komplexnejšiemu pohľadu na úspech. Je dobré byť bohatý. No to sa podarí niekoľkým percentám ľudí. Čo tí ostatní?

Ak nemáte to šťastie, že to viete s peniazmi, podnikaním a majetkom, môžete hľadať aj iné cesty ku spokojnosti. Môžete sa začať učiť, ako podnikať, ako zarábať. Môžete si zvyšovať kvalifikáciu a tým neskôr aj mzdu. Môžete viac šetriť – žijeme v dobe kedy nesmierne plytváme. Možno ani nezbadáte ako a ušetríte. Nuž a môžete si uvedomiť, že vzťahy, príjemní ľudia okolo vás a pokoj sú niekedy väčšou hodnotou, než sa na prvý pohľad zdá.

Verím, že v tomto kurze vám pomôžem objaviť spôsoby, akými môžete optimalizovať vo svojom živote procesy tak, aby ste sa cítili príjemnejšie vy aj vaši blízki.

Balík kníh
Ako som schudol 35 kíl
Jedálniček na chudnutie
Ako schudnúť rýchlo
Rýchlokurz chudnutia
Ako dosiahnúť úspech
39,90 €
Kúpiť
Kniha
Jedálniček na chudnutie
v nej nájdete
plán chudnutia
90 receptov
kopu motivácie
19,90 €
Kúpiť
Služby
Poskytujem služby
copywriting
internet marketing
SEO konzultant
foto / video
teraz obsadené
Podrobnosti