Marketingové služby

Marketingové a SEO konzultácie a analýzy. Chcete sa poradiť, či váš web je O.K.? Alebo chcete mať prehľad o vašej konkurencii? Viem pomôcť, mám k dispozícii rôzne nástroje. 


Dozor nad realizáciou a projektové vedenie. Ak máte dodávateľov na dizajn, iných na grafiku a iných na reklamu, môžem sprostredkovať ich koordináciu. Iste to poznáte.


  • Prídete ku programátorovi a ten hovorí o implementácii, cacheovaní a skriptoch. Je to samé odborné slovo a človek len mlčky prikyvuje, aby nevyzeral úplne dutý.
  • Potom idete ku grafikovi a ten žije v úplne inom svete. Marketing ho nezaujíma. Skôr sa zaujíma ako eye catching prvky dostať do responzívy. Rozpráva o wireframoch a často zasnievajú skratky ako CSS, HTML5 a podobné.
  • Medzitým vám telefonuje váš SEO konzultant a rozčúlene hovorí čosi o kľúčových slovách, SERP-e, pozíciách, holuboch, kolibríkovi. Spomenie aj tučniaka a medvedíka pandu. Neviete či je vzrušený z toho, že sa darí, alebo je všetko skazené.
  • Potom prídu „tí od reklamy“. Tí sa už vyjadrujú len v skratkách. Povedia vám, že CTR sa v PPC zvýšilo, takže ROI by mal byť pozitívny. Už minule chceli vedieť vaše KPI, ale zahovoríte to.


A vám ostane čudný pocit, lebo neviete či ste práve zbankrotovali, alebo si môžete hneď ísť vyberať nové Porsche.

Pre niektorých klientov preto robím niečo, ako dozor nad projektom. Môžem konzultovať s dodávateľmi ich jazykom tak, aby sa spoločné sily zjednotili na dosiahnutie zámeru klienta.

Analýza výsledkov

Váš súčasný, ale aj novovytvorený web sa dá takpovediac odmerať. Vieme povedať, či sa na ňom návštevníci dobre orientujú. Dá sa odhadnúť, či by úpravy v dizajne, alebo štruktúre mohli zlepšiť výsledky. Môžem vám spraviť analýzu a porovnať, ako sa váš web drží v boji s konkurenciou. Sú aj nástroje, vďaka ktorým sa dá pozrieť pod pokrievku vašej konkurencii a zistiť, v čom sú ich weby silné a kde majú slabšie miesta.


Pomáham firmám a živnostníkom často v citlivej a dôvernej oblasti. Preto na mojom webe neuvádzam referencie pre ktorých klientov a čo som robil.

 

Ako ukážky mojej práce stačia mnohé weby a články, ktoré som už vyrobil. Môžete si prečítať veľa článkov, ktoré som o práci v internetovom marketingu napísal.


 

Pokiaľ máte pocit, že vám môžem pomôcť, napíšte mi na e-mail mv@mix.sk a upresníme podrobnosti.

Kontakt

Prosím, kontaktujte ma cez tento formulár, alebo napíšte na e-mail: mv@mix.sk

Odpovedám na všetky správy.

Ak odpoveď nedostanete, skontrolujte si spam a reklamnú poštu. Najmä Gmail občas blbne.

Vzhľadom na to, že som napísal viacero kníh a tisícky článkov, telefonický kontakt a adresu nezdôrazňujem. Mnoho čitateľov sa chce poradiť o rôznych veciach, žiaľ, deň má len 24 hodín a osobne sa to nedá zvládať. Mrzí ma to.

Zákazníci, ktorým dodávam služby dostanú telefón na začiatku spolupráce.


Tento web prevádzkuje a píše Miro Veselý. Kontakt: mv@mix.sk, podrobnejší tu... Zásady ochrany osobných údajov.