Marketingové služby

Marketingové a SEO konzultácie a analýzy. Chcete sa poradiť, či váš web je O.K.? Alebo chcete mať prehľad o vašej konkurencii? Viem pomôcť, mám k dispozícii rôzne nástroje. 

Dozor nad realizáciou a projektové vedenie. Ak máte dodávateľov na dizajn, iných na grafiku a iných na reklamu, môžem sprostredkovať ich koordináciu. Iste to poznáte.

A vám ostane čudný pocit, lebo neviete či ste práve zbankrotovali, alebo si môžete hneď ísť vyberať nové Porsche.

Pre niektorých klientov preto robím niečo, ako dozor nad projektom. Môžem konzultovať s dodávateľmi ich jazykom tak, aby sa spoločné sily zjednotili na dosiahnutie zámeru klienta.

Analýza výsledkov

Váš súčasný, ale aj novovytvorený web sa dá takpovediac odmerať. Vieme povedať, či sa na ňom návštevníci dobre orientujú. Dá sa odhadnúť, či by úpravy v dizajne, alebo štruktúre mohli zlepšiť výsledky. Môžem vám spraviť analýzu a porovnať, ako sa váš web drží v boji s konkurenciou. Sú aj nástroje, vďaka ktorým sa dá pozrieť pod pokrievku vašej konkurencii a zistiť, v čom sú ich weby silné a kde majú slabšie miesta.

Pomáham firmám a živnostníkom často v citlivej a dôvernej oblasti. Preto na mojom webe neuvádzam referencie pre ktorých klientov a čo som robil.

 

Ako ukážky mojej práce stačia mnohé weby a články, ktoré som už vyrobil. Môžete si prečítať veľa článkov, ktoré som o práci v internetovom marketingu napísal.

 

Pokiaľ máte pocit, že vám môžem pomôcť, napíšte mi na e-mail mv@mix.sk a upresníme podrobnosti.

Napíšte mi.

Email AddressMessageOdoslať správu Mirovi Veselému

Alebo napíšte na e-mail: mv@mix.sk

Tento web prevádzkuje a píše Miro Veselý. Kontakt: mv@mix.sk, podrobnejší tu… Zásady ochrany osobných údajov.