Internetové služby

Klientom pomáham s ich internetovými stránkami. 


  • Tvorba webu. Web pripravím od návrhu a výroby obsahu (text, foto, video) až po výsledok, takže vy sa môžete sústrediť na svoju prácu.
  • Copywritingghostwriting. Môžem za vás napísať text ak chcete vydať článok či knihu a písanie vám nejde.
  • Pomoc pri vydaní knihy. Chcete vydať knihu? Viem vám to technicky zabezpečiť od sadzby až po tlač.


Plánujete vyrobiť web, alebo zmeniť ten súčasný? Viem pre vás vypracovať analýzu vášho webu, ale aj vašej konkurencie. Tak vieme stanoviť, aké úlohy môže váš web reálne plniť. Vyskúšate si spoluprácu a ak sa vám bude pozdávať, môžeme pokračovať.

 

Podrobnejší popis oblastí, v ktorých vám viem pomôcť:

Návrh a výroba obsahu

  • Pre niektorých zákazníkov píšem texty na web. Napísal som niekoľko kníh a na internete nájdete stovky mojich článkov. Pokiaľ vám tento štýl písania vyhovuje, môžem pre vás písať texty na web, do letákov či iných materiálov. Viem aj technicky či odborne náročný text preformulovať do zrozumiteľného jazyka. Ak váš návštevník vie rýchlo porozumieť tomu čo ponúkate, zvyšuje to vašu dôveru. O to ľahšie získate nových klientov.
  • Mám vyštudovanú reklamnú a propagačnú fotografiu, takže mám znalosti aj vybavenie na tvorbu fotografií. Viem nasnímať vaše priestory, či produkty.
  • Dlhodobo sa venujem výrobe videa. Môžem pre vás pripraviť rôzne šoty, ktoré osviežia firemnú stránku. Ukážky spracovania videí si môžete pozrieť na mojom kanáli Youtube.


Pomáham firmám a živnostníkom často v citlivej a dôvernej oblasti. Preto na mojom webe neuvádzam referencie pre ktorých klientov a čo som robil.

 

Ako ukážky mojej práce stačia mnohé weby a články, ktoré som už vyrobil. Môžete si prečítať veľa článkov, ktoré som o práci s internetom napísal.Pokiaľ máte pocit, že vám môžem pomôcť, napíšte mi na e-mail mv@mix.sk a upresníme podrobnosti.

Kontakt

Prosím, kontaktujte ma cez tento formulár, alebo napíšte na e-mail: mv@mix.sk

Odpovedám na všetky správy.

Ak odpoveď nedostanete, skontrolujte si spam a reklamnú poštu. Najmä Gmail občas blbne.

Vzhľadom na to, že som napísal viacero kníh a tisícky článkov, telefonický kontakt a adresu nezdôrazňujem. Mnoho čitateľov sa chce poradiť o rôznych veciach, žiaľ, deň má len 24 hodín a osobne sa to nedá zvládať. Mrzí ma to.

Zákazníci, ktorým dodávam služby dostanú telefón na začiatku spolupráce.


Tento web prevádzkuje a píše Miro Veselý. Kontakt: mv@mix.sk, podrobnejší tu... Zásady ochrany osobných údajov.