Služby, spolupráca

Poskytujem konzultácie a pomoc pri výrobe webov. Webstránky vyrábam od roku 1997 a špecializujem sa na tvorbu obsahu, marketing a internetové stratégie. Najčastejšie spolupracujem v týchto oblastiach:

Plánujete vyrobiť web, alebo zmeniť ten súčasný? Viem pre vás vypracovať analýzu vášho webu, ale aj vašej konkurencie. Tak vieme stanoviť, aké úlohy môže váš web reálne plniť. Môžem pre vás spracovať zoznam úloh, na ktoré je dobré myslieť. Pri príprave webu je dnes nečakane veľa rôznych „neviditeľných“ úloh. Na prvý pohľad si ich možno ani neuvedomíte, ale sú potrebné na to, aby web plnil svoje úlohy.

Pomáham pri návrhu pri výrobe obsahu

  • Pre niektorých zákazníkov píšem texty na web. Napísal som niekoľko kníh a na internete nájdete stovky mojich článkov. Pokiaľ vám štýl písania vyhovuje, môžem pre vás napísať texty na web, do letákov či iných materiálov. Viem aj technicky či odborne náročný text preformulovať do zrozumiteľného jazyka. Ak váš návštevník vie rýchlo porozumieť tomu čo ponúkate, zvyšuje to vašu dôveru. O to ľahšie získate nových klientov.
  • Mám vyštudovanú reklamnú a propagačnú fotografiu, takže mám znalosti aj vybavenie na tvorbu fotografií. Viem nasnímať vaše priestory, či produkty.
  • Dlhodobo sa venujem výrobe videa. Môžem pre vás pripraviť rôzne šoty, ktoré osviežia firemnú stránku. Ukážky spracovania videí si môžete pozrieť na mojom kanáli Youtube.

 Dozor nad realizáciou a projektové vedenie

Ak máte dodávateľov na dizajn, iných na grafiku a iných na reklamu, môžem sprostredkovať ich koordináciu. Iste to poznáte.

  • Prídete ku programátorovi a ten hovorí o implementácii, cacheovaní a skriptoch. Je to samé odborné slovo a človek len mlčky prikyvuje, aby nevyzeral úplne dutý.
  • Potom idete ku grafikovi a ten je v úplne inom svete. Grafika často marketing nezaujíma. Skôr sa zaujíma ako eye catching prvky dostať do responzívy.
  • Potom prídu „tí od reklamy“. Vyjadrujú sa len v skratkách. Povedia vám, že CTR sa v PPC zvýšilo, takže ROI by mal byť pozitívny.

A vám ostane v ušiach vizuálna pachuť, lebo neviete či ste práve zbankrotovali, alebo si môžete hneď ísť vyberať nové Porsche.

Pre niektorých klientov preto robím niečo, ako dozor nad projektom. Môžem konzultovať s dodávateľmi ich jazykom tak, aby sa spoločné sily zjednotili na dosiahnutie zámeru klienta.

Analýza výsledkov

Váš súčasný, ale aj novovytvorený web sa dá takpovediac odmerať. Vieme povedať, či sa na ňom návštevníci dobre orientujú. Dá sa odhadnúť, či by úpravy v dizajne, alebo štruktúre mohli zlepšiť výsledky. Vieme porovnať, ako sa web drží v boji s konkurenciou. Sú aj nástroje, vaďka ktorým sa dá pozrieť pod pokrievku vašej konkurencii a zistiť, v čom sú ich weby silné a kde majú slabšie miesta.

Výsledky potom môžeme pretaviť do úloh. Spravidla postupujeme tak, že posilňujeme to, čo funguje a vylúčime to, čo sa neosvedčilo. Tento postup zvyčajne vedie k zjednodušeniu webu. Návštevník sa vďaka tomu ľahšie a rýchlejšie dostane k tomu, čo hľadal.

Balík kníh
Ako som schudol 35 kíl
Jedálniček na chudnutie
Ako schudnúť rýchlo
Rýchlokurz chudnutia
Ako dosiahnúť úspech
39,90 €
Kúpiť
Kniha
Jedálniček na chudnutie
v nej nájdete
plán chudnutia
90 receptov
kopu motivácie
19,90 €
Kúpiť
Služby
Poskytujem služby
copywriting
internet marketing
SEO konzultant
foto / video
teraz obsadené
Podrobnosti