Najúspešnejšia kniha Jedálniček na chudnutie už v druhom vydaní. Okrem samotného rozpisu jedál v tejto knihe nájdete všetky dôležité informácie o chudnutí. Spojil som do jedinej knihy aj obsah knihy „Ako som schudnol 35 kíl“. Teraz máte všetko v jednom balení. 300 strán, ktoré z vás spravia tak trocha odborníka na zdravý životný štýl a chudnutie.

Za tie roky, čo sa venujem téme chudnutia (od roku 2003) som o tom postupne napísal niekoľko kníh. Najznámejšou bola asi kniha Ako som schudol 35 kíl. Tá vznikla z mojej prvotiny Chudnutie v sebaobrane. Okrem toho som vydal Rýchlokurz chudnutia, Ako schudnúť rýchlo a Jedálniček na chudnutie. Začalo to byť neprehľadné. Niektoré informácie boli len v jednej knihe. Iné sa opakovali vo všetkých. Preto som sa začiatkom roka 2017 rozhodol upratať. Pol roka som prechádzal a triedil text všetkých kníh. Nakoniec som z neho pripravil jedinú knihu, v ktorej je všetko dôležité, čo čitateľ potrebuje vedieť, aby začal chudnúť.

Rozhodol som sa pre Jedálniček na chudnutie. Už názvom tak chcem zdôrazniť, že jedlo rozhodne o vašom úspechu. No v skutočnosti dôležitejšia časť knihy nie je jedálniček.

Dôležité je vedieť, ako a aké jedlá pripraviť. Lacno, rýchlo a tak, aby čo najlepšie vyhovovali práve Vašim potrebám.