Balík kníh Mira Veselého

Mnohí čitatelia si kúpia najskôr jednu knihu a potom neskôr zvyčajne aj ďalšiu. Preto sme pripravili špeciálnu ponuku.

Objednajte si balík kníh s podpisom autora a originálnou záložkou

Dostanete tak do rúk 5 kníh.

V týchto knihách nájdete o chudnutí všetko, čo potrebujete vedieť. Nielen o jedle či športe, ale aj rôzne tipy, ako si vytvoriť systém, ktorý vás bude držať na vhodnej ceste.

Objednajte si balík kníh s podpisom autora a originálnou záložkou

Balík obsahuje tieto tituly:

1. Ako schudnúť rýchlo

Kniha ktorá vás stručne a prehľadne zoznámi s postupom, ako sa chudnutie dá ešte viac urýchliť. Je vhodná pre netrpezlivých, ktorí chcú vidieť rýchle výsledky a nechcú pritom riskovať spomalenie metabolizmu.

2. Rýchlokurz chudnutia

V tejto knihe sa za necelú hodinu čítania zoznámite s tým, ako sa dá schudnúť. Dostanete úlohy na 10 dní a po tomto čase už budete mať aj výsledky.

Obidve tieto knihy teda sú akýmsi rýchlo-úvodom do chudnutia.

3. Jedálniček na chudnutie

Najskôr si začnite variť podľa tejto knihy. Ak predtým pár dní budete ešte jesť podľa knihy Ako schudnúť rýchlo, môžete to postupne začať miešať a striedať. Nič zlé sa nestane. Vo voľnom čase si začnite čítať aj psychologické triky. Tie vám pripravia pôdu na najbližšie týždne.

Keď túto knihu prečítate, môžete sa vrhnúť na:

4. Ako som schudol 35 kíl

Viem, čo koho do toho, že nejaký chlap schudol? V tejto knihe je 20 strán textu a fotiek, ako som chudol v rokoch 2003 – 2004. Zvyšných 220 strán textu sa venuje obezite, chudnutiu a skúsenostiam ako si novú váhu môžete udržať. V tejto knihe nájdete aj pasáže, ktoré sa vám možno nebude chcieť čítať podrobne. Ale snažil som sa napísať to tak ľahko, ako sa len dá. Vydržte to, je dobré rozumieť súvislostiam.

Keď už budete mať prečítanú aj túto knihu, nahliadnite aj do:

5. Ako dosiahnuť úspech

Táto kniha na prvý pohľad vyzerá, ako keby bola určená pre milionárov. Nedajte sa však odradiť nešťastne zvolenou obálkou. V knihe sa dozviete mnoho princípov ako dosiahnuť úspech. A úspech to pre vás môže znamenať čo chcete – chudnúť, prestať fajčiť, zlepšiť si vzťahy, či zlepšiť prácu. Dozviete sa mnoho tipov ako môžete svoj život kontrolovať vy sami.

Mnoho príkladov, ktoré v knihe popisujem sú práve príklady zo sveta chudnutia.

Objednajte si balík kníh s podpisom autora a originálnou záložkou