Vyšlo v oku 2010. Vypredané.

Táto kniha je napísaná pre majiteľov firiem a manažérov. Sprístuňuje internetový marketing ľuďom, ktorí ho chcú zvládnuť koncepčne, aby vedeli delegovať úlohy tvorcom.

Plánujete zriadiť si firemný web? Alebo vylepšiť ten súčasný? Hľadáte dodávateľa internetového riešenia, pretože sa tým sami nezaoberáte? Nespravte rovnakú chybu, ako mnoho iných firiem. Venujte pár hodín času čítaniu tejto knihy. Je to váš osobný konzultant internetových stratégií.

Túto knihu sa oplatí preštudovať majiteľovi firmy, či manažérovi, ktorý potrebuje dať vyrobiť web a ak si v duchu hovorí: “Nevyznám sa v počítačoch, je to príliš zložité a ja mám na starosti aj iné veci.” Je to iná kniha, než akú asi očakávate.  V knihe Tvorba webu od A po Zisk sa autor venuje tomu, ako a o čom má rozmýšľať majiteľ firmy.

Kniha vám pomôže vám hľadať cesty k úspešnej stratégii predaja či prezentácie firmy. Donúti vás zamyslieť sa, ako by sa dali ceny zvýšiť a nestratiť zákazníkov. V knihe nájdete tipy, ako analyzovať weby konkurencie a ako zaujať čitateľov aj v prípade, že konkurencia sa vo výsledkoch vyhľadávaní zobrazuje nad vami. Po preštudovaní tejto knihy dokážete sami navrhnúť vlastný internetový projekt, ktorý bude fungovať. Naučíte sa, ako môžete efektívne a rýchlo kontrolovať, či idete správnym smerom.

Tiráž

© 2010 Miro Veselý, Bratislava

Metodická spolupráca: Ing. Eva Hartmannová
Vydal Miro Veselý ako svoju 4. publikáciu.

Miro Veselý: Tvorba webu od A po Zisk
Prvé vydanie.

ISBN 978-80-970467-8-1

Pridaj komentár