Miro Veselý - autor

knihy      kurzy      stiahnite si...

Scenár na chudnutie

Scenár na chudnutieTúto knihu som napísal a dávam zadarmo pre každého, koho môže potešiť. Nájdete v nej stručný a rýchly návod na chudnutie. Vyskúšajte si ho a overíte si, že chudnúť sa dá aj bez bláznivých diét, hladovania a platenia za drahé výživové doplnky podivných firiem.

Stiahnite si verziu knihy pre počítače a tlač

Príloha je samostatný hárok na vytlačenie. Ak chcete knihu stiahnuť k sebe, pomocou pravého tlačítla zvoľte uložiť odkaz ako. Alebo ak sa vám otvorí kniha v prehliadači, v menu nájdite možnosť uložiť stránku ako. V obidvoch prípadoch tak uložíte knihu do svojho počítača.

Stiahnite si verziu knihy pre čítačky a mobily

Čo v knihe nájdete

Je to ebook. Má 60 strán a popisujem v nej princíp chudnutia pomocou zmeny životného štýlu. Vaše úlohy budú: jesť 5 krát denne, ku každému jedlu zeleninu. Dodržiavať pitný režim. Denne ísť na prechádzku a dostatočne spať. Po splnení týchto podmienok budete chudnúť. Kniha Scenár na chudnutie vychádza z môjho obľúbeného 10 dňového kurzu na chudnutie. Odporúčam vám, prihláste sa naň, bude vám pripomínať úmysel. Je zadarmo. Prihláste sa na 10 denný e-mailový kurz chudnutia. Je tiež zadarmo.

Od roku 1997 sa venujem internetu. Na prelome tisícročí som písal web digi-foto.sk o tom ako fotografovať. V tom čase som bol tučný. V roku 2004 som schudol a napísal o tom web chudnutie-ako.sk. Neskôr vznikali ďalšie knihy a weby. Píšem jednoducho o zložitom. Pomáham tak čitateľom zlepšiť si svoju kompetenciu.

Chcete mi napísať? Najlepšie bude, ak mi napíšete e-mail. Odpovedám na každý.

Adresa: mv@mix.sk

Pre profesionálne kontakty používam telefón

☎ 0910 368 555